понеделник - петок - 07:30 - 17:00 часот

наставници

одделенски и предметни наставници во Д.А.Габерот - Ваташа

Моника Василевска

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)
  • училиште: ООУ Д.А.Г. Ваташа
  • предмет: продолжен престој
  • работно време: хх
  • возраст: хх
  • E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

историја и граѓанско образование

Повеќе во оваа категорија: « Анѓел Василев Александра Кузманова »
 

Д.А.Габерот - Ваташа

Димката Ангелов - Габерот од Ваташа е основно осумгодишно училиште на подрачјето на општина Кавадарци во село Ваташа.

работно време

Училиштето е отворено за настава и контакт секој ден од понеделник до петок

од 07.30 до 17.30 часот

контакт

каде се наоѓаме

адреса
ул.Страшо Пинџур бр.186 - Ваташа
контакт телефони
043/416-543
043/416-543